Tło
Tło

O nas

Stanowimy zgrany zespół doświadczonych programistów i specjalistów IT

Tło
Ikona

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą typu software house z Krakowa. Specjalizujemy się w aplikacjach mobilnych, dedykowanych systemach, aplikacjach webowych i portalach internetowych

Nasze rozwiązania opieramy na nowoczesnych i sprawdzonych technologiach. Dbamy o szczegóły, by strony i aplikacje działały idealnie. UX to nasz priorytet — wszystkie produkty tworzymy przede wszystkim z myślą o potrzebach użytkowników. Dlatego są tak skuteczne i lubiane.

Tło
Ikona

Jak działamy?

Stale rozwijamy swoje umiejętności. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i zaproponujemy Ci rozwiązania, które są na czasie. Współpracując z nami, wyprzedzisz konkurencję.

Nasz zespół składa się z doświadczonych, interdyscyplinarnych specjalistów. Jest zgrany oraz skuteczny, przez co prace przebiegają szybko i sprawnie. Możesz na nas liczyć także po wdrożeniu strony lub aplikacji. Zapewnimy ich utrzymanie i zawsze chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Tło

Metodyka pracy

Jedną z najpopularniejszych metodyk pracy, którą stosujemy również my, jest metodyka SCRUM.

Realizacje przeprowadzamy zgodnie z zasadami SCRUM. Jest to zwinna metodyka pracy (agile), której podstawową zaletą jest możliwość dostosowywania oprogramowania w trakcie developmentu do zmieniających się realiów rynku oraz potrzeb klienta.
W metodyce SCRUM członkowie zespołu nie dzielą się na analityków, testerów i programistów. Jako developerzy mają szerokie, interdyscyplinarne kompetencje i działają wspólnie, ściśle ze sobą współpracując.

Nad pracą zespołu czuwa Scrum Master. Nie jest on jednak typowym menedżerem projektu – dogląda jedynie procesu. Klient natomiast pełni funkcje Product Ownera, którego zadaniem jest udzielanie informacji zwrotnych na bieżąco podczas trwania prac. Dzięki temu końcowy produkt może w większym stopniu spełnić jego wymagania.
Stawiamy zatem na komunikację z klientem. Dzięki temu spełniamy jego oczekiwania. Naszym priorytetem jest przy tym tworzenie oprogramowania, w którym nowoczesne rozwiązania będą współgrać z użytecznością i możliwością jego dynamicznej rozbudowy oraz modyfikacji.

scrum